Baltic Green Sun

Spirulīnas lietošana kosmetoloģijā

Spirulīnu izmanto ne tikai kulinārijā, bet arī kosmētikā. Visas maskas, kuru sastāvā izmanto spirulīnu, lieliski tonizē, baro ādu, atjauno vielmaiņas procesus un regulē tauku dziedzeru sekrēciju. Ietīšanās ar aļģēm un augu ekstraktiem – efektīva un pieprasīta figūras korekcijas metode. Maisījuma sastāvā, kuru izmanto priekš šīs procedūras, ir dažas aļģes, pati galvenā un svarīgākā – spirulīna. Ietīšanas rezultātā normalizējas organisma minerālu līdzsvars, atjauno ādas elastību un tonusu. Masa, kas sastāv no ļoti aktīvām sastāvdaļām, mitrina un baro ādu, stimulē lipolīzi. Spēcīga lifting programma (ar tūlītēju skaistuma efektu!);  unikāla procedūra ar vienlaicīgu atjauninošu, anti pigmentāciju un barojošs ādu ar vitamīniem, minerāliem un mikroelementiem, uzlabo toni, atjauno vielmaiņas procesus un regulē tauku dziedzeru sekrēciju.

Maskas ar spirulīnu

Maskas mērķis ir risināt tādas problēmas, kā ādas atūdeņošanu, ādas karāšanās, „stiepšanos”, krūšu vingrumu. Uz iepriekš nomazgātas ādas (ideālā – sasildīta saunā) uzlikt plānu kārtu atsaldēta spirulīnas, turēt 20 minūtes. Noskalot ādu ar vēsu ūdeni, pie vēlēšanas pielietot  jūsu ādas tipa krēmu. Ieteicams 2-3 reizes nedēļā.

Maska ar spirulīnu un maizi noder priekš porainas ādas. Lai uztaisītu masku, nepieciešams:

- 50 ml saskābuša piena;
- 1 sasaldētas spirulīnas brikete;
- 1 maza maizas šķēle (rudzu).
Maizi sadrupināt un ļaut uzbriest pienā. Pēc tam pievienot spirulinu, pēc dažām minūtēm pēc spirulīnas atkausēšanas, kārtīgi visu samaisīt. Uzlikt uz sejas, turēt 20 minūtes. Noskalojiet seju ar vēsu ūdeni.

Maska ar spirulīnu, auzām un krējumu lieliska priekš nobriedušai, sausai ādai. Lai uztaisītu līdzekli, nepieciešams:

- 1 tējkarote krējuma;
- 1 tējkarote auzu pārslu;
- 1 sasaldēta spirulīnas brikete;
Visas sastāvdaļas sajaukt un sasmalcināt, lai iegūtu vienmērīgu maisījumu. Uznesiet uz attīrītas ādas, turiet 20 minūtes un pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni.

Vanna ar spirulīnu

Lai uztaisītu vannu, ir nepieciešams sašķīdināt 2-3 sasaldētas spirulīnas briketes nelielā silta ūdens daudzumā (30-40 grādos, jo virs 42 grādiem aļģe iet bojā). Piepildiet vannu ar vēlamās temperatūras ūdeni un ieliet tajā atšķaidītu spirulīnu. Ūdens var būt saldūdens vai sālsūdens. Vanna laiks 15-20 minūtes. Veseļošanās kurss ir paredzēts uz 5-10 vannām 30 dienu laikā. Doto vannu lietošana labvēlīgi ietekmē ādu un gļotādu, kā arī ievērojami palīdz pie dažādām ādas slimībām. Pie dažām ādas slimībām ir nepieciešama konsultācija ar ārstu. Siltas vannas ar spirulīnu nomierina nervu sistēmu, noņem muskuļu saspringumu, uzlabo miegu.